Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja
Jesteś tutaj: Home / Unterhaltung und Erholung / Gesundheit & Wellness

Gesundheit & Wellness

SPA-Zentren:

 

Chałupy

Hotel Meridian, ul. Kaperska 2, tel. 58 674 19 01, http://www.hotelmeridian.pl/index.html

 

Jastarnia

Dom Zdrojowy, ul. Kościuszki 2a, tel. 58 67900, http://www.zdrojowy.com.pl/

 

Jastrzębia Góra

Hotel La Siesta, ul. Droga Rybacka 58, tel. 58 674 91 97, http://www.lasiesta.pl/

Primavera Conference & SPA, ul. Rozewska 40/42, tel. 58 774 45 51 wew. 5,http://www.primaveraspa.pl/

Szafir Hotel, ul. Droga Rybacka 54, tel. 58 739 69 96http://www.szafirhotel.pl/

Hotel Faleza, ul. Klifowa 5, tel. 58 674 91 58http://www.faleza.pl/

Willa Maja, ul. Przedwiośnia 25, tel. 58 67 49 512, http://www.jastrzebiagora.pl/willa-maja

Hotel SPA Activia, ul. Kisterów 12, tel. 58 350 86 40, http://www.jastrzebiagora.pl/hotel-spa-activia

Ośrodek Wypoczynkowy "Zew Morza", ul. Pucka 4, tel. 58 674 90 26, http://www.zewmorza.pl/

Willa Klif&Spa, ul. Widokowa 3, tel. 505 160 110, http://www.willaklif.pl/

 

Jurata

Hotel Bryza, ul. Międzymorze 2, tel. 58 675 54 50, http://www.bryza.pl/

 

Władysławowo

Hotel Velaves SPA&Resort, ul. Hryniewieckiego 7B, tel. 58 771 00 00, http://www.velaves.pl/

Ośrodek Przygotowań Olimpijskich Cetniewo, ul. Żeromskiego 52, tel. 58 674 63 38,http://cetniewo.cos.pl/index.html

Hotel Rigga, ul. Harcerska 7, tel. 58 674 92 87, http://www.rigga.com.pl/

Hotel Rejs, ul. Hryniewieckiego 4, tel. 58 774 05 00http://www.hotel-rejs.pl/#

Pensjonat Wojciech, ul. Łąkowa 5, tel. 58 67 420 67, http://www.pensjonat-wojciech.pl/

Hotel Pekin, ul. Niepodległości 14, tel. 58 674 88 88, http://www.hotel-pekin.com.pl/

Pensjonat Luan, ul.1000-lecia PP 2b, tel. 668 88 25 28, http://www.pensjonatluan.pl/index.php

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "ALTONA", ul. Młyńska 36, tel. 58 674 03 21,http://altonawladyslawowo.pl/

Hotel Dom Kurcyjny Messa, ul. Al. Niepodległości 10, tel. 58 674 08 84, http://www.messawladyslawowo.pl/

 

 

SCHWIMMBECKEN:

 

Jastarnia

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „EXPLORIS”

ul. Mickiewicza 2-4

tel./fax: 58 675 27 04

e-mail: jastarnia@exploris.pl

 

Jastrzębia Góra

Bałtyk - Ośrodek Wypoczynkowo – Szkoleniowy

ul. Bałtycka 28

tel. 58 674 95 83

 

Hotel ASTOR

ul. Rozewska

tel. 58 771 55 55

 

Jurata

Hotel Bryza

ul. Świętopełka 1

tel. (+48 58) 675 51 00

 

Ośrodek Wczasów MSWiA "KAPER"

ul. Mestwina 45

tel. +48 (58) 675-23-24 do 25

 

Hotel “Morskie Oko”

ul. Wojska Polskiego 59

tel. 58 675 21 93

 

Wejherowo

Kryta Pływalnia przy Zespole Szkół nr 3

ul. Nanicka 22

tel. 58 677 60 88, fax 58 677 60 87

 

Władysławowo

Ośrodek Przygotowań Olimpijskich "Cetniewo"

ul. Sportowa 11/13

tel. 58 674 63 00

(kryty basen, hala sportowa, boisko do gier, korty tenisowe, siłownia, sauna)

 

 

TURNHALLE UND ANDERE SPORTOBJEKTE:

 

Hel

Sporthalle

ul. Wiejska

tel. 58 675 13 21

 

Jastarnia

Sporthalle

ul. Stelmaszczyka 4

tel. 58 675 28 56

(możliwość wynajęcia hali dla osób indywidualnych oraz grup i obozów sportowych)

 

Tennisplatz

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „EXPLORIS”

ul. Mickiewicza 2-4

tel./fax: (058) 675 27 04

e-mail: jastarnia@exploris.pl

 

Hotel Bryza

Tennisplatz

ul. Świętopełka 1

tel. (+48 58) 675 51 00

 

Krokowa

Tennisplatz

tel. 58 774 21 11

 

Mosty

Sporthalle mit Fitnessstudio

ul. Szkolna 16

tel. 58 679 23 90

 

Wejherowo

Tennisplatz

ul. Kalwaryjska 2

tel. 58 677 22 40

 

Bowlingbahn "HB" Plus

ul. Wałowa 25

tel. 58 672 75 04

 

Golfplatz - Sierra Golf Club

Pętkowice koło Wejherowa

tel. 58 572 06 26

 

Stadion WKS "Gryf"

Wzgórze Wolności

tel. 58 672 16 55

 

Puck

Sporthalle mit Bowlingbahn, Fitnessstudio und Schießplatz

MOKSiR ul. Lipowa 3 c

tel. 58 673 29 51