Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja
Wersja tekstowa dla niedowidzących  
Kontakt
tel. 605 734 979    E-mail: biuro@kaszubypolnocne.pl
Angielski Rosyjski Niemiecki
Jesteś tutaj: Home

Aktualności


Osada Słowiańska Sławutowo wśród najlepszych atrakcji w Polsce!

3.01.2018 Najpopularniejszy portal o rodzinnych podróżach Dzieckowpodrozy.pl, właśnie opublikował listę TOP 50 rodzinnych atrakcji w Polsce. Na liście znajdziemy turystyczne hity oraz zupełne nowości. Wśród nominowanych nie zabrakło Grodu Słowiańskiego Sławutowo, jednak o ostatecznym wyniku Rankingu zdecydują internauci, którzy przy okazji mogą wygrać atrakcyjne nagrody.

W 2017 r. portal Dzieckowpodrozy.pl odwiedziło ponad 2,5 miliona rodziców, którzy poszukiwali inspiracji na rodzinne weekendy czy wakacje. Atrakcje, które cieszyły się największym zainteresowaniem zostały nominowane do Rankingu najlepszych atrakcji dla dzieci w Polsce. Jednak wyniki Rankingu zależą wyłącznie od internautów. Właśnie wystartowało głosowanie online, w którym oprócz świetnej zabawy, czekają również atrakcyjne nagrody dla osób, które włączą się do zabawy m.in. olbrzymie zestawy klocków LEGO®. 10 atrakcji z największą Waszych głosów otrzyma specjalne Certyfikaty, a laureat może liczyć na bezpłatną kampanię promocyjną.

 

Głosujemy do 21 stycznia na stronie rankingu Dzieckowpodrozy.pl. Zapraszamy do zabawy i dziękujemy za każdy głos oddany na reprezentanta Kaszub Północnych.

 


Ziemia Pucka

Kontakt

Stowarzyszenie Turystyczne
"Kaszuby Północne"

Lokalna Organizacja Turystyczna

Stary Rynek 28
84-100 Puck
NIP 587 15 28 445


tel. 605 734 979

e: biuro@kaszubypolnocne.pl

m.czuba@kaszubypolnocne.pl

więcej