Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja
Wersja tekstowa dla niedowidzących  
Kontakt
tel. 605 734 979    E-mail: biuro@kaszubypolnocne.pl
Angielski Rosyjski Niemiecki
Jesteś tutaj: Home / Warto zobaczyć / Błękitne wakacje

Błękitne wakacje

O projekcie

„Błękitne wakacje na Północnych Kaszubach" to projekt realizowany przez Stowarzyszenie Turystyczne "Kaszuby Północne" LOT w 2013 roku. Celem przedsięwzięcia jest promocja obszaru Północnych Kaszub w trzech odcinkach programu TVP „Błękitne wakacje” poprzez emisję w kanałach TVP Polonia i TVP Gdańsk.

Promocja telewizyjna

„Błękitne wakacje” - 3 odcinki programu emitowanego w TVP Polonia i TVP Gdańsk w miesiącach wakacyjnych 2013 roku. Każdy odcinek programu będzie poświęcony gminom/ miejscowościom z regionu Północnych Kaszub oraz jego najbliższej okolicy uzupełnionej o aktualne wydarzenia kulturalne i sportowe związane z tematyką wody.

Film promocyjny

Film promocyjny prezentuje region Północnych Kaszub: położenie, kulturę regionu i tradycje rybackie, atrakcje turystyczne, nowoczesną infrastrukturę, imprezy kulturalne i sportowe w trzech językach: polskim, angielskim, niemieckim. W filmie prezentuje się różne formy i możliwości spędzania wolnego czasu.

Magazyn żeglarski odc. 5

W tym odcinku odwiedziliśmy gminy północnych Kaszub Hel, Jastarnię i Kosakowo. Zachęcaliśmy również do aktywnego wypoczynku i spróbowania swoich sił na windsurfingu. Pokazywaliśmy także w akcji sprzęt ratunkowy, tym razem była to deska ratownicza. Byliśmy na kolejnej edycji zaliczanych do Pucharu Polski regat kitesurfingowych w Rewie,. Śledziliśmy regaty Nord Cup na Zatoce Gdańskiej.

Magazyn żeglarski odc. 6

Tym razem naszymi „Błękitnymi miejscami” były pełne uroku gminy Gniewino, Krokowa i Władysławowo. W tym odcinku programu namawialiśmy również do uprawiania ciekawego sportu jakim są wyścigi smoczych łodzi. Opowiadaliśmy o zasadach bezpieczeństwa na jednostkach pływających. Byliśmy również na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski klasy Micro na jeziorze Brodno Wielkie. Pokazywaliśmy także regaty o puchar Stanicy wodnej PTTK we Wdzydzach zaliczane do Pucharu Polski Jachtów Kabinowych.


Strona 1 z 2
Ziemia Pucka

Kontakt

Stowarzyszenie Turystyczne
"Kaszuby Północne"

Lokalna Organizacja Turystyczna

Stary Rynek 28
84-100 Puck
NIP 587 15 28 445


tel. 605 734 979

e: biuro@kaszubypolnocne.pl

m.czuba@kaszubypolnocne.pl

więcej