Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja
Wersja tekstowa dla niedowidzących  
Kontakt
tel. 605 734 979    E-mail: biuro@kaszubypolnocne.pl
Rosyjski Niemiecki Angielski
Jesteś tutaj: Home / Rozrywka i Wypoczynek / Nordic Walking

Nordic Walking

Nordic Walking Park „Jastrzębia Góra”

Nordic Walking Park „Jastrzębia Góra” to ponad 32 kilometry tras o zróżnicowanym stopniu trudności, przeznaczonych zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z nordic walkingiem, jak również dla tych, którzy szukają wyzwań o charakterze sportowym. Trasy zlokalizowane są wokół Jastrzębiej Góry przechodzą przez Karwię i latarnię Rozewie.

Nordic Walking Park „Władysławowo”

Nordic Walking Park „Władysławowo” to blisko 32 kilometry tras o zróżnicowanym stopniu trudności, przeznaczonych zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z nordic walkingiem, jak również dla tych, którzy szukają wyzwań o charakterze sportowym. Wejścia na trasy zlokalizowane zostały w dwóch miejscach – Parku Miejskim we Władysławowie i przy wejściu na plażę nr 2 na Półwyspie Helskim. Trasy przechodzą przez Chłapowo, Strzelno i Chałupy.

Nordic Walking Park "Białogóra"

Nordic Walking Park Białogóra to blisko 32 kilometry tras o zróżnicowanym stopniu trudności. Trasy przeznaczone są zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z nordic walkingiem, jak również dla tych, którzy szukają wyzwań o charakterze sportowym. Trasy zlokalizowane są na terenie Białogóry i okolic. Nordic Walking Park Białogóra stanowi sieć, gdzie trasy posiadają punkty wspólne, pokrywają się lub krzyżują. Umożliwia to tym samym dowolne wydłużanie, skracanie lub zmianę kierunku marszu.

Nordic Walking Park "Wejherowo"

Nordic Walking Park (N.W.P.) Wejherowo to 6 tras o zróżnicowanym stopniu trudności, przeznaczonych zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z nordic walking, jak również dla tych, którzy szukają wyzwań o charakterze sportowym. Trasy nr 1, 2, 3 zlokalizowane są w południowej części miasta i gminy Wejherowo.

Nordic Walking Park "Dąbrówka" (Gniewino)

Nordic Walking Park Dąbrówka to ponad 31 kilometrów tras o zróżnicowanym stopniu trudności. Trasy przeznaczone są zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z nordic walkingiem, jak również dla tych, którzy szukają wyzwań o charakterze sportowym. Trasy zlokalizowane są na terenie gminy Gniewino, a wyjście na nie znajduje się w miejscowości Dąbrówka na parkingu przy jeziorze Dąbrze.


Strona 1 z 1
Ziemia Pucka Karta Turysty

Kontakt

Stowarzyszenie Turystyczne
"Kaszuby Północne"

Lokalna Organizacja Turystyczna

Plac Wolności 28
84-100 Puck
NIP 587 15 28 445


tel. 605 734 979

e: biuro@kaszubypolnocne.pl

m.czuba@kaszubypolnocne.pl

więcej