Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja
Wersja tekstowa dla niedowidzących  
Kontakt
tel. 605 734 979    E-mail: biuro@kaszubypolnocne.pl
Angielski Rosyjski Niemiecki
Jesteś tutaj: Home / Rozrywka i Wypoczynek / Nordic Walking

Nordic Walking

Nordic Walking Park „Jastrzębia Góra”

Nordic Walking Park „Jastrzębia Góra” to ponad 32 kilometry tras o zróżnicowanym stopniu trudności, przeznaczonych zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z nordic walkingiem, jak również dla tych, którzy szukają wyzwań o charakterze sportowym. Trasy zlokalizowane są wokół Jastrzębiej Góry przechodzą przez Karwię i latarnię Rozewie.

Nordic Walking Park „Władysławowo”

Nordic Walking Park „Władysławowo” to blisko 32 kilometry tras o zróżnicowanym stopniu trudności, przeznaczonych zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z nordic walkingiem, jak również dla tych, którzy szukają wyzwań o charakterze sportowym. Wejścia na trasy zlokalizowane zostały w dwóch miejscach – Parku Miejskim we Władysławowie i przy wejściu na plażę nr 2 na Półwyspie Helskim. Trasy przechodzą przez Chłapowo, Strzelno i Chałupy.

Nordic Walking Park "Białogóra"

Nordic Walking Park Białogóra to blisko 32 kilometry tras o zróżnicowanym stopniu trudności. Trasy przeznaczone są zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z nordic walkingiem, jak również dla tych, którzy szukają wyzwań o charakterze sportowym. Trasy zlokalizowane są na terenie Białogóry i okolic. Nordic Walking Park Białogóra stanowi sieć, gdzie trasy posiadają punkty wspólne, pokrywają się lub krzyżują. Umożliwia to tym samym dowolne wydłużanie, skracanie lub zmianę kierunku marszu.

Nordic Walking Park "Dębki"

Nordic Walking Park „Dębki” to blisko 32 kilometry trasy o zróżnicowanym stopniu trudności, przeznaczonych zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z nornic walkingiem, jak również dla tych, którzy szukają wyzwań o charakterze sportowym. Trasy zlokalizowane są w Dębkach oraz na wschód i na zachód od nich. Wytyczony na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego Nordic Walking Park „Dębki” stanowi sieć, gdzie trasy posiadają punkty wspólne, pokrywają się lub krzyżują. Umożliwia to tym samym dowolne wydłużenie lub skracanie przejść lub zmiany kierunku marszu.

Nordic Walking Park "Wejherowo"

Nordic Walking Park (N.W.P.) Wejherowo to 6 tras o zróżnicowanym stopniu trudności, przeznaczonych zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z nordic walking, jak również dla tych, którzy szukają wyzwań o charakterze sportowym. Trasy nr 1, 2, 3 zlokalizowane są w południowej części miasta i gminy Wejherowo.


Strona 1 z 2