Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja
Wersja tekstowa dla niedowidzących  
Kontakt
tel. 603 039 013    E-mail: biuro@kaszubypolnocne.pl
Rosyjski Niemiecki Angielski
Jesteś tutaj: Home / Publikacje

Publikacje

Ziemia Pucka.info - grudzień 2016

Ostatni w tym roku numer naszej Ziemi Puckiej.info już dostępny. A w nim: podsumowanie działalności Lokalnej Organizacji Turystycznej „Kaszuby Północne”, rozmowa o turystyce w Pucku, aktualności z samorządów, plan imprez na styczeń, świąteczne historie i sportowe newsy.

Ziemia Pucka.info - listopad 2016

O patriotyzmie, pasji sportowej Henryka Kohnke, krainie stolemów i kopcu Kaszubów można poczytać w listopadowej Ziemi Puckiej.info. Zapraszamy do lektury

Ziemia Pucka.info - październik 2016

Tradycyjnie na koniec miesiąca przygotowaliśmy dla Państwa Ziemię Pucką.info. Na szczególną uwagę zasługuje wątek historyczny o kolei we Władysławowie, rozmowa z Janem Dettlaffem o turystyce w gminie Puck czy dobre wieści o rozwoju szpitala puckiego.

Ziemia Pucka.info - wrzesień 2016

Ruch turystyczny w sezonie letnim na Kaszubach Północnych jest dla każdego odczuwalny, dlatego podsumowujemy ten czas. Pokazujemy też kulisy przygotowywania oferty imprez w gminie Władysławowo, a także relacjonujemy wydarzenia kulturalno-sportowe z regionu

Błękitna Norda - morze inspiracji

Właśnie ukazało się nowe wydawnictwo naszej lokalnej organizacji turystycznej. Prezentuje ono subregion północnych Kaszub: położenie, kulturę regionu i tradycje rybackie, atrakcje turystyczne, nowoczesną infrastrukturę, imprezy kulturalne i sportowe.


Strona 1 z 7
Ziemia Pucka Karta Turysty

Kontakt

Stowarzyszenie Turystyczne
"Kaszuby Północne"

Lokalna Organizacja Turystyczna

Plac Wolności 28
84-100 Puck
NIP 587 15 28 445


tel. 603 039 013
fax. 58 675 23 40 - biuro promocji w Jastarni

e: biuro@kaszubypolnocne.pl


więcej