Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja
Wersja tekstowa dla niedowidzących  
Kontakt
tel. 605 734 979    E-mail: biuro@kaszubypolnocne.pl
Angielski Rosyjski Niemiecki
Jesteś tutaj: Home / Publikacje

Publikacje

Ziemia Pucka.info - czerwiec 2018

Polecamy lekturę czerwcowego numeru gazety, w którym m.in. o: * pielgrzymce rybaków przez Zatokę Pucką * aktualnych inwestycjach w samorządach * aplikacji "Blisko" w powiecie wejherowskim * koncepcji muzealnej i turystyce miejskiej w powiecie puckim * atrakcjach turystycznych: osadzie w Rzucewie, jeziorze Dobre, jeziorze Żarnowieckim * bogatym kalendarzu imprez na czerwiec * konkursach szkolnych * pasji Huberta Herrmanna * starych widokówkach * planowanych rajdach rowerowych i biegach * święcie organizacji pozarządowych w powiecie puckim

Ziemia Pucka.info - maj 2018

Garść nowości w Waszej ulubionej gazecie, w której prezentujemy urozmaicony program wydarzeń podczas Majówki, rozmowę z Antonim Konkelem o jego twórczości artystycznej, historię na widokówkach, wywiad z kulomiotem Rafałem Kownatke. Odkrywamy też Osłonino.

Kaszuby Północne - biuletyn 2018

Trójjęzyczny biuletyn informacyjny to oferta turystyczna członków LOTu Kaszuby Północne, dostępna w punktach informacji turystycznych. Zawiera wykaz atrakcji turystycznych Helu, Jastarni, Władysławowa, Krokowej, Pucka, Kosakowa, Wejherowa, Gniewina. Dodatkowo w publikacji znajduje się opis Szlaku Historii Militarnej Kaszub Północnych czy oferta gestorów hoteli.

Ziemia Pucka.info - kwiecień 2018

Kolejny numer Ziemi Puckiej.info już krąży nie tylko w sieci. Zapraszamy do lektury

Ziemia Pucka.info - marzec 2018

O innowacyjnym projekcie obejmującym hutę szkła, pracownię sztuki, grafiki artystycznej i introligatorstwa, o kulinarnych specjałach Piotra Lisakowskiego, o wybitnych sportowcach na Nordzie, o ofercie kulturalno-rozrywkowej na marzec już do przeczytania na łamach Ziemi Puckiej.info.


Strona 1 z 11
Ziemia Pucka

Kontakt

Stowarzyszenie Turystyczne
"Kaszuby Północne"

Lokalna Organizacja Turystyczna

Stary Rynek 28
84-100 Puck
NIP 587 15 28 445


tel. 605 734 979

e: biuro@kaszubypolnocne.pl

m.czuba@kaszubypolnocne.pl

więcej