Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja
Wersja tekstowa dla niedowidzących  
Kontakt
tel. 605 734 979    E-mail: biuro@kaszubypolnocne.pl
Rosyjski Niemiecki Angielski
Jesteś tutaj: Home / Publikacje

Publikacje

Ziemia Pucka.info - lipiec 2017

Setki wydarzeń kulturalnych, rekreacyjnych i sportowych, opis atrakcyjnej trasy rowerowej, rozmowa o windsurfingu z medalistą Polski i świata Marzeną Okońską, a także opowieści o odważnej pasji Rafała Kohnke, który przepłynął całą Wisłę tratwą – to i wiele innych newsów znajdziecie w naszej Ziemi Puckiej.info.

Ziemia Pucka.info - czerwiec 2017

Wakacje na Kaszubach Północnych już się rozpoczęły. Jak zawsze przygotowaliśmy na tą okazję zestawienie imprez i atrakcji, których nasycenie latem jest bardzo duże i zróżnicowane.

Ziemia Pucka.info - maj 2017

Zapraszamy do lektury nowego numeru naszej gazety

Mapa atrakcji

Wydzieranka z opisem ważniejszych atrakcji turystycznych na Nordzie jest dystrybuowana w punktach informacji turystycznej wzdłuż całej Zatoki Puckiej, w Wejherowie, Gniewinie, Dębkach i Białogórze. Opracowaliśmy wersję polską i angielską

Kaszuby Północne - biuletyn 2017

Trójjęzyczny biuletyn informacyjny to oferta turystyczna członków LOTu Kaszuby Północne, dostępna w punktach informacji turystycznych. Zawiera wykaz atrakcji turystycznych Helu, Jastarni, Władysławowa, Krokowej, Pucka, Kosakowa, Wejherowa, Gniewina. Dodatkowo w publikacji znajduje się opis Szlaku Historii Militarnej Kaszub Północnych czy oferta gestorów hoteli.


Strona 1 z 8
Ziemia Pucka Karta Turysty

Kontakt

Stowarzyszenie Turystyczne
"Kaszuby Północne"

Lokalna Organizacja Turystyczna

Plac Wolności 28
84-100 Puck
NIP 587 15 28 445


tel. 605 734 979

e: biuro@kaszubypolnocne.pl

m.czuba@kaszubypolnocne.pl

więcej