Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja
Wersja tekstowa dla niedowidzących  
Kontakt
tel. 605 734 979    E-mail: biuro@kaszubypolnocne.pl
Rosyjski Niemiecki Angielski
Jesteś tutaj: Home / Publikacje

Publikacje

Mapa atrakcji

Wydzieranka z opisem ważniejszych atrakcji turystycznych na Nordzie jest dystrybuowana w punktach informacji turystycznej wzdłuż całej Zatoki Puckiej, w Wejherowie, Gniewinie, Dębkach i Białogórze. Opracowaliśmy wersję polską i angielską

Kaszuby Północne - biuletyn 2017

Trójjęzyczny biuletyn informacyjny to oferta turystyczna członków LOTu Kaszuby Północne, dostępna w punktach informacji turystycznych. Zawiera wykaz atrakcji turystycznych Helu, Jastarni, Władysławowa, Krokowej, Pucka, Kosakowa, Wejherowa, Gniewina. Dodatkowo w publikacji znajduje się opis Szlaku Historii Militarnej Kaszub Północnych czy oferta gestorów hoteli.

Ziemia Pucka.info - kwiecień 2017

Wycieczka po historycznych militariach w Helu, tematy VII Konwentu Samorządów Ziemi Puckiej, Światowy Dzień Ptaków Wędrownych, Majówki, nowy oddział Muzeum Ziemi Puckiej, III Krokowska Agro Wystawa, nowy skład Powiatowej Rady Organizacji Pozarządowych, w serii Z pasją przez życie rozmowa z Joanną Gośniowską-Budzisz, Dom Żeglarza w Pucku, VI Rajd Rowerowy na Orientację w Leśniewie, pływackie igrzyska – to wybrane zagadnienia nowego numeru Ziemi Puckiej.info.

Ziemia Pucka.info - marzec 2017

Nowy numer Waszej ulubionej bezpłatnej gazety zawiera informacje na temat: rozwoju puckiego szpitala, gali Bursztynowej Kogi, działaniach grupy teatralnej „Wieko od trumny”, Dnia Kobiet, planach imprezowych na kwiecień, jubileuszu zespołu Nasze Stronë, rewitalizacji centrum Pucka, Marty Czachor – dziewczyny z pasją, rekordowego Biegu Jedności, wyników XII Mistrzostw Powiatu Puckiego w Futsalu.

Ziemia Pucka.info - luty 2017

W nowym numerze gazety piszemy o historycznych zaślubinach, postępach w budowie łącznika w puckim szpitalu, akcji promocyjnej z maskotkami w roli głównej w Wiśle, planie imprez, wynikach XVII Międzyszkolnego Festiwalu Piosenki Naszych Dziadków, sukcesach sportowych w roku 2016, drodze siatkarskiej trenera Leszka Herrmanna.


Strona 1 z 8
Ziemia Pucka Karta Turysty

Kontakt

Stowarzyszenie Turystyczne
"Kaszuby Północne"

Lokalna Organizacja Turystyczna

Plac Wolności 28
84-100 Puck
NIP 587 15 28 445


tel. 605 734 979

e: biuro@kaszubypolnocne.pl

m.czuba@kaszubypolnocne.pl

więcej