Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja
Wersja tekstowa dla niedowidzących  
Kontakt
tel. 605 734 979    E-mail: biuro@kaszubypolnocne.pl
Rosyjski Niemiecki Angielski
Jesteś tutaj: Home / Rozrywka i Wypoczynek / Zdrowie & wellness

Zdrowie & wellness

Moda na aktywny i zdrowy wypoczynek, połączony z odnową ciała i ducha, sprawiła, że turyści mogą wybierać pomiędzy różnorodnymi ofertami. Z roku na rok rozbudowywana jest baza rekreacyjna - powstają baseny, siłownie, korty tenisowe, pola golfowe centra odnowy biologicznej, sauny, solaria oraz gabinety kosmetyczne.

Nie zapomniano także o propozycjach spędzania wolnego czasu dla dzieci, np.: w szkółkach żeglarskich fun wind, czy małpim gaju. Do wyboru są też: ciuchcia, lunapark, dmuchane miasteczka i inne sezonowe punkty rozrywki.

 

Niejdenokrotnie korzystamy z różnych zabiegów pielęgnacji ciała, kóre stymulują nasze zdrowie i poprawiają samopoczucie. Region północych Kaszub posiada miejsca, w których uświadczymy zabiegów SPA. Poniżej zebraliśmy wykaz ośrodków i hoteli, które świadczą usługi SPA: 

 

Chałupy

Hotel Meridian, ul. Kaperska 2, tel. 58 674 19 01, http://www.hotelmeridian.pl/index.html

 

Jastarnia

Dom Zdrojowy, ul. Kościuszki 2a, tel. 58 67900, http://www.zdrojowy.com.pl/

 

Jastrzębia Góra

Hotel La Siesta, ul. Droga Rybacka 58, tel. 58 674 91 97, http://www.lasiesta.pl/

Primavera Conference & SPA, ul. Rozewska 40/42, tel. 58 774 45 51 wew. 5, http://www.primaveraspa.pl/

Szafir Hotel, ul. Droga Rybacka 54, tel. 58 739 69 96, http://www.szafirhotel.pl/

Hotel Faleza, ul. Klifowa 5, tel. 58 674 91 58, http://www.faleza.pl/

Willa Maja, ul. Przedwiośnia 25, tel. 58 67 49 512, http://www.jastrzebiagora.pl/willa-maja

Hotel SPA Activia, ul. Kisterów 12, tel. 58 350 86 40, http://www.jastrzebiagora.pl/hotel-spa-activia

Ośrodek Wypoczynkowy "Zew Morza", ul. Pucka 4, tel. 58 674 90 26, http://www.zewmorza.pl/

Willa Klif&Spa, ul. Widokowa 3, tel. 505 160 110, http://www.willaklif.pl/

 

Jurata

Hotel Bryza, ul. Międzymorze 2, tel. 58 675 54 50, http://www.bryza.pl/

 

Władysławowo

Hotel Velaves SPA&Resort, ul. Hryniewieckiego 7B, tel. 58 771 00 00, http://www.velaves.pl/

Ośrodek Przygotowań Olimpijskich Cetniewo, ul. Żeromskiego 52, tel. 58 674 63 38, http://cetniewo.cos.pl/index.html

Hotel Rigga, ul. Harcerska 7, tel. 58 674 92 87, http://www.rigga.com.pl/

Hotel Rejs, ul. Hryniewieckiego 4, tel. 58 774 05 00, http://www.hotel-rejs.pl/#

Pensjonat Wojciech, ul. Łąkowa 5, tel. 58 67 420 67, http://www.pensjonat-wojciech.pl/

Hotel Pekin, ul. Niepodległości 14, tel. 58 674 88 88, http://www.hotel-pekin.com.pl/

Pensjonat Luan, ul.1000-lecia PP 2b, tel. 668 88 25 28, http://www.pensjonatluan.pl/index.php

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "ALTONA", ul. Młyńska 36, tel. 58 674 03 21, http://altonawladyslawowo.pl/

Hotel Dom Kurcyjny Messa, ul. Al. Niepodległości 10, tel. 58 674 08 84, http://www.messawladyslawowo.pl/

 

 

BASENY:

Jastarnia

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „EXPLORIS”

ul. Mickiewicza 2-4

tel./fax: 58 675 27 04

e-mail: jastarnia@exploris.pl

 

Jastrzębia Góra

Bałtyk - Ośrodek Wypoczynkowo – Szkoleniowy

ul. Bałtycka 28

tel. 58 674 95 83

 

Hotel ASTOR

ul. Rozewska

tel. 58 771 55 55

 

Jurata

Hotel Bryza

ul. Świętopełka 1

tel. (+48 58) 675 51 00

 

Ośrodek Wczasów MSWiA "KAPER"

ul. Mestwina 45

tel. +48 (58) 675-23-24 do 25

 

Hotel “Morskie Oko”

ul. Wojska Polskiego 59

tel. 58 675 21 93

 

Wejherowo

Kryta Pływalnia przy Zespole Szkół nr 3

ul. Nanicka 22

tel. 58 677 60 88, fax 58 677 60 87

 

Władysławowo

Ośrodek Przygotowań Olimpijskich "Cetniewo"

ul. Sportowa 11/13

tel. 58 674 63 00

(kryty basen, hala sportowa, boisko do gier, korty tenisowe, siłownia, sauna)

 

 

HALE SPORTOWE I INNE OBIEKTY SPORTOWE:

 

Hel

Hala Widowiskowo-Sportowa

ul. Wiejska

tel. 58 675 13 21

 

Jastarnia

Hala Sportowa

ul. Stelmaszczyka 4

tel. 58 675 28 56

(możliwość wynajęcia hali dla osób indywidualnych oraz grup i obozów sportowych)

 

Kort tenisowy

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „EXPLORIS”

ul. Mickiewicza 2-4

tel./fax: (058) 675 27 04

e-mail: jastarnia@exploris.pl

 

Hotel Bryza

Kort tenisowy

ul. Świętopełka 1

tel. (+48 58) 675 51 00

 

Krokowa

Korty tenisowe

tel. 58 774 21 11

 

Mosty

Hala sportowa z siłownią

ul. Szkolna 16

tel. 58 679 23 90

 

Wejherowo

Wejherowskie Korty Tenisowe

ul. Kalwaryjska 2

tel. 58 677 22 40

 

Kręgielnia "HB" Plus

ul. Wałowa 25

tel. 58 672 75 04

 

Pole Golfowe - Sierra Golf Club

Pętkowice koło Wejherowa

tel. 58 572 06 26

 

Stadion WKS "Gryf"

Wzgórze Wolności

tel. 58 672 16 55

 

Puck

Hala sportowa z kręglarnią, siłownią i strzelnicą

MOKSiR ul. Lipowa 3 c

tel. 58 673 29 51 

 

Ziemia Pucka Karta Turysty

Kontakt

Stowarzyszenie Turystyczne
"Kaszuby Północne"

Lokalna Organizacja Turystyczna

Plac Wolności 28
84-100 Puck
NIP 587 15 28 445


tel. 605 734 979

e: biuro@kaszubypolnocne.pl

m.czuba@kaszubypolnocne.pl

więcej